Noah's Island
Nathan Barris
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
" frameborder="0" allowfullscreen>
Loading...

The Walking Dead 6x9

No Way Out

Deril, Abraham dhe Sasha përballen me të Mbijetuarit. Në Aleksandri Denisa e gjen veten të kapur rob nga Ujku Alfa teksa Rik dhe grupi po çajnë përmes tufës së të infektuarëve.

Feb. 14, 2016

The Walking Dead season 6

Loading...