Ground Floor
Edward Binns
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
2 Coelhos (2012) HD

2 Coelhos (2012) HD

Jan. 20, 2012 (Brazil)108 Min.N/A
Your rating: 10
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Në Sao Paulo, skema e Julias një e korruptuar e DA dhe shokut të saj, Henrique avokati gangster Maicom është zbuluar dhe u është derguar Puneve të Brendshme.

Loading...
Titulli origjinal2 Coelhos
Vleresimi IMDb7.4 4,314 votes
Vleresimi TMDb7.1 34 votes
Loading...