Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
3096 Days (2013) HD

3096 Days (2013) HD

The story of Natasha KampuschFeb. 21, 2013 (Germany)111 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Antonia Campbell-Hughes isNatascha Kampusch
Natascha Kampusch
Thure Lindhardt isWolfgang Priklopil
Wolfgang Priklopil
Trine Dyrholm isBrigitta Sirny
Brigitta Sirny
Amelia Pidgeon isNatascha (young)
Natascha (young)
Erni Mangold isWolfgang'
Wolfgang'
Sebastian Weber isErnst Holzapfel
Ernst Holzapfel
Angelina Noa isRussian Woman
Russian Woman

Pershkrimi

Një vajzë 10 vjeçare Austriake rrëmbehet dhe mbahet robë për tetë vite të tëra, filmi është bazuar në rastin e vërtet mbi robërin e Natascha Kampusch.

Loading...
Titulli origjinal3096 Tage
Vleresimi IMDb6.4 6,119 votes
Vleresimi TMDb6.6 89 votes
Loading...