Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
6 Below: Miracle on the Mountain (2017) HD

6 Below: Miracle on the Mountain (2017) HD

Miracle on the MountainOct. 13, 2017 (USA)97 Min.PG-13
Your rating: 0
7.6 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Scott Waugh
Director

Aktoret

Josh Hartnett isEric LeMarque
Eric LeMarque
Mira Sorvino isSusan Lemarqe
Susan Lemarqe
Kale Culley isYoung Eric LeMarque (as Kale Brady Culley)
Young Eric LeMarque (as Kale Brady Culley)
Jason Cottle isDavid LeMarque
David LeMarque

Pershkrimi

Një skiator në kërkim të adrenalinës humb në një stuhi bore në mal në qytetin e High Sierras, ku arrin limitet e rezistencës së njeriut dhe detyrohet të përballet me demonët e tij vetiak teksa lufton për mbijetesë…

Loading...
Titulli origjinal6 Below: Miracle on the Mountain
Vleresimi IMDb5.6 557 votes
Vleresimi TMDb5 18 votes
Loading...