Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
ACAB – All Cops Are Bastards (2012) HD

ACAB – All Cops Are Bastards (2012) HD

Jan. 27, 2012 (Italy, France)112 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një vështrim në njësinë e diskutueshme të policëve të trazirave dhe gjëndjeve të jashtëzakonoshme, e thënë nëpërmjet tregimeve të tre policëve veteranë dhe një të rekrutuari të ri.

Loading...
Titulli origjinalA.C.A.B.: All Cops Are Bastards
Vleresimi IMDb6.6 5,445 votes
Vleresimi TMDb6.7 113 votes
Loading...