Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
A Walk Among the Tombstones (2014) HD

A Walk Among the Tombstones (2014) HD

Some people are afraid of all the wrong thingsSep. 18, 2014 (USA)113 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Scott Frank
Director

Aktoret

Pershkrimi

Hetuesi privat, Methju Skadër, punësohet nga një trafikant droge për të zbuluar se kush e ka rrëmbyer dhe vrarë gruan e tij.

Loading...
Titulli origjinalA Walk Among the Tombstones
Vleresimi IMDb6.5 92,816 votes
Vleresimi TMDb6.2 1006 votes
Loading...