Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Airline Disaster (2010) HD

Airline Disaster (2010) HD

Terror in the Skies! Horror in the Streets!Jun. 29, 2010 89 Min.
Your rating: 1
1 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Meredith Baxter isPresident Harriet Franklin
President Harriet Franklin
Lindsey McKeon isSpecial Agent Gina Vitale
Special Agent Gina Vitale
Scott Valentine isJoseph Franklin
Joseph Franklin
Geoff Meed isRobert Stevens
Robert Stevens
Jude Gerard Prest isFirst Officer Bill Alexander
First Officer Bill Alexander
Matt Lagan isNational Security Advisor Cason
National Security Advisor Cason
Londale Theus isAgent Melville
Agent Melville

Pershkrimi

-Kur Presidentja mëson se terroristët e brendshëm kanë rrembyer avionin  të madhë me emrin Jet megjithë pasagjerët dhe vëllain e saj që gjindet ne avion, ajo duhet te zgjedh midis vellaut te saj qe komandon avionin dhe pasagjeret e rrembyer ose gruan dhe femijet e vellaut te saj te kidnapuar…

Loading...
Titulli origjinalAirline Disaster
Vleresimi TMDb3.2 8 votes
Loading...