Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
All About Anna (2005) 18+

All About Anna (2005) 18+

The passionate story of a sensuous woman.Nov. 24, 2005 91 Min.
Your rating: 0
7.3 7 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

KUJDES : FILMI PERMBAN NUDITET DHE SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC!

Ana është një stiliste e re kostumesh, e përqendruar në punën e saj dhe e kujdesshëm për t’u kapur në marrëdhëniet romantike. Ajo sapo ka gjetur një apartament të ri dhe është e tunduar ta lejojë të dashurin e saj të fundit, Frank, të hyjë me të. Në vend të kësaj, ajo gjen një qiramarrës: Camilla, e mrekullueshme dhe e dashur, që ndan pikëpamjet e Anës për dashurinë dhe angazhimin. Për të dy ata, është e gjitha për argëtim.

Loading...
Titulli origjinalAll About Anna
Vleresimi IMDb4.4 1,669 votes
Vleresimi TMDb2.5 42 votes
Loading...