Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Amateur Teens (2015) HD

Amateur Teens (2015) HD

Sep. 30, 2015 92 Min.
Your rating: 10
7.8 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një tragjedi moderne rreth një grupi të nxënësve 14 vjeçarë, jeta e tyre e përditshme është formuar nga fuqia e mediave sociale dhe seksualizimi gjithnjë në rritje përmes internetit.

Loading...
Titulli origjinalAmateur Teens
Vleresimi IMDb6.4 votes
Vleresimi TMDb5 4 votes
Loading...