Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
American Pie Presents: The Book of Love (2009) +18

American Pie Presents: The Book of Love (2009) +18

Jun. 18, 2009 (USA)93 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Tre të rinj të virgjër dhe të pafat zbulojnë një bibël të fshehur në bibliotekën e shkollës në East Great Falls High. Për fat të keq për ta, libri është i shkatërruar dhe me këshilla jo të plota, Bibla i drejton ata në një udhëtim të qesharak për të humbur virgjërinë e tyre.

Loading...
Titulli origjinalAmerican Pie Presents: The Book of Love
Vleresimi IMDb4.8 36,730 votes
Vleresimi TMDb5 486 votes
Loading...