Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
American Violence (2017) HD

American Violence (2017) HD

Payback...the best form of revenge.Feb. 03, 2017 (USA)107 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Kaiwi Lyman isJackson Shea
Jackson Shea
Bruce Dern isRichard Morton
Richard Morton
Denise Richards isAmanda Tyler
Amanda Tyler
Michael Paré isMartin Bigg
Martin Bigg
Emma Rigby isOlivia Rose
Olivia Rose
Patrick Kilpatrick isCharlie Rose
Charlie Rose

Pershkrimi

E tërhequr nga shkaku rrënjësor i sjelljes së dhunshme, psikologia me famë botërore, doktoresha Amanda Tajler, e kap mundësinë e intervistimit dhe analizimit të të burgosurit të dënuar me vdekje, Xhekson Shei. Gjatë intervistës dhe fatit të Xhekut të varur në një fije, Amanda duhet të vendosë nëse duhet lejuar apo jo heqja e dënimit me vdekje për të.

Loading...
Titulli origjinalAmerican Violence
Vleresimi IMDb4.5 463 votes
Vleresimi TMDb4.8 7 votes
Loading...