Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Annabelle: Creation (2017) HD

Annabelle: Creation (2017) HD

You don't know the real storyAug. 03, 2017 (USA)109 Min.R
Your rating: 10
9.2 16 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Disa vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një shitës kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë dhe disa vajza nga një jetimore e mbyllur në shtëpinë e tyre, duke u bërë objektivi i kukullës së pushtuar nga djalli  ” Annabella “.

Loading...
Titulli origjinalAnnabelle: Creation
Vleresimi IMDb6.9 30,051 votes
Vleresimi TMDb6.4 808 votes
Loading...