Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Batman vs. Two-Face (2017) HD

Batman vs. Two-Face (2017) HD

Everyone must face their demons.Oct. 08, 2017 72 Min.PG
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Rick Morales
Director

Aktoret

Adam West isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Burt Ward isDick Grayson / Robin (voice)
Dick Grayson / Robin (voice)
William Shatner isHarvey Dent / Two-Face (voice)
Harvey Dent / Two-Face (voice)
Julie Newmar isCatwoman (voice)
Catwoman (voice)
Steven Weber isAlfred Pennyworth (voice)
Alfred Pennyworth (voice)
Jim Ward isCommissioner Gordon (voice) / Hugo Strange (voice)
Commissioner Gordon (voice) / Hugo Strange (voice)
Lynne Marie Stewart isAunt Harriet (voice)
Aunt Harriet (voice)
Jeff Bergman isJoker (voice) / Bookworm (voice) / Desmond Dumas (voice)
Joker (voice) / Bookworm (voice) / Desmond Dumas (voice)
Wally Wingert isRiddler (voice) / King Tut (voice)
Riddler (voice) / King Tut (voice)

Pershkrimi

Gjysma e fytyrës së avokatit të Gothamit digjet me acid dhe kryen një sërë krimesh të bazuara në numrin 2. Të gjitha veprimet e tij bazohen në hedhjen e një monedhe, një dollar argjendi me dy anë.

Loading...
Titulli origjinalBatman vs. Two-Face
Vleresimi IMDb6.2 215 votes
Vleresimi TMDb7 2 votes
Loading...