The Sims 4: Jungle Adventure
HYDE PARK
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Battle of the Drones (2018) HD

Battle of the Drones (2018) HD

Man vs MachineDec. 01, 2017 93 Min.
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Mitch Gould
Director

Aktoret

Dominique Swain isAlexandra Hayes
Alexandra Hayes
Michael Paré isKarl Kess
Karl Kess
Louis Mandylor isVincent Rekker
Vincent Rekker
Richard Reid isKyle Blackwood (as Richard Reid)
Kyle Blackwood (as Richard Reid)

Pershkrimi

“Expendables” i takon “A-Team” në këtë film aksionesh të plotë, ku një grup mercenarësh të aftë e gjejnë veten të tradhëtuar nga qeveria amerikane dhe janë të detyruar të luftojnë rrugën e tyre nga një ekip i ri dhe vdekjeprurës i njeriut Dron…

Loading...
Titulli origjinalBattle of the Drones
Vleresimi IMDb4.7 votes
Vleresimi TMDb6.7 3 votes
Loading...