Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Bel Ami (2012) HD

Bel Ami (2012) HD

Temptation. Seduction. Obsession.Mar. 09, 2012 (UK, Italy)102 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Nick Ormerod
Director

Aktoret

Robert Pattinson isGeorges Duroy
Georges Duroy
Uma Thurman isMadeleine Forestier
Madeleine Forestier
Christina Ricci isClotilde de Marelle
Clotilde de Marelle
Kristin Scott Thomas isVirginie Walters
Virginie Walters
Colm Meaney isMonsieur Rousset
Monsieur Rousset
Philip Glenister isCharles Forestier
Charles Forestier
Holliday Grainger isSuzanne Rousset
Suzanne Rousset
Natalia Tena isRachel the Prostitute
Rachel the Prostitute
Anthony Higgins isComte de Vaudrec
Comte de Vaudrec
James Lance isFrançois Laroche
François Laroche

Pershkrimi

Ky filëm pasqyron rritjen e fuqisë së një të riu në Paris nëpërmjet manipulimit të tij të grave më me pushtet dhe më me ndikim në qytetin e Parisit.

Loading...
Titulli origjinalBel Ami
Vleresimi IMDb5.4 15,912 votes
Vleresimi TMDb5.1 118 votes
Loading...