Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Birdman (2014) HD

Birdman (2014) HD

or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Aug. 27, 2014 (USA)119 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një aktor i harruar, që dikur ka luajtur rolin e një superheroi ikonë, lufton me egon e tij dhe mundohet të rikuperojë familjen e tij, karrierën dhe vetveten gjatë ditëve para hapjes së një pjese Broduei.

Loading...
Titulli origjinalBirdman
Vleresimi IMDb7.8 433,669 votes
Vleresimi TMDb7.3 3645 votes
Loading...