Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Black Swan (2010) HD

Black Swan (2010) HD

In the era of personal branding, the scariest possibility is that someone might be better at being you than you are.Dec. 02, 2010 (USA)108 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Një kërcimtare baleti fiton udhëheqjen e “Liqenit të Mjellmave” dhe është e përsosur për rolin e Mjellmës së Bardhë, por ngadalë humb mendjen duke u bërë shumë e më shumë si binjakja e keqe e Mjellmës së Bardhë, Mjellmës së Zezë.

Loading...
Titulli origjinalBlack Swan
Vleresimi IMDb8.0 578,099 votes
Vleresimi TMDb7.3 3437 votes
Loading...