Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Bolt (2008) HD

Bolt (2008) HD

Fully Awesome. Ridonculous. Let It Begin.Nov. 21, 2008 (USA)98 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Mark Henley
Director

Aktoret

John Travolta isBolt (voice)
Bolt (voice)
Miley Cyrus isPenny (voice)
Penny (voice)
Susie Essman isMittens (voice)
Mittens (voice)
Mark Walton isRhino (voice)
Rhino (voice)
Malcolm McDowell isDr. Calico (voice)
Dr. Calico (voice)
James Lipton isThe Director (voice)
The Director (voice)
Greg Germann isThe Agent (voice)
The Agent (voice)
Diedrich Bader isVeteran Cat (voice)
Veteran Cat (voice)
Nick Swardson isBlake (voice)
Blake (voice)
J.P. Manoux isTom (voice)
Tom (voice)

Pershkrimi

Bolt është ylli i shfaqjes më të madhe në Hollywood. Problemi i vetëm është, ai mendon se është e vërtetë. Pasi ai është dërguar aksidentalisht në qytetin e Nju Jorkut dhe është ndarë nga Penny, bashkë-yll i dashur i tij dhe pronari, Bolt duhet të shfrytëzojë të gjitha “superfuqitë” e tij për të gjetur një rrugë për në shtëpi.

Loading...
Titulli origjinalBolt
Vleresimi IMDb6.9 158,818 votes
Vleresimi TMDb6.3 1799 votes
Loading...