Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Cabaret Desire (2011) +18

Cabaret Desire (2011) +18

Oct. 01, 2011 80 Min.
Your rating: 0
6.6 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Erika Lust
Director

Aktoret

Pershkrimi

Vëmendje : Filmi ka skena të forta Erotike…

Ka një vend magjik ku njerëzit shkojnë natën për të dëgjuar përralla erotike. Një zonjë prezanton çdo klient me një një zonjë apo zotëri, i cili do t’i marrë ato thellë në një botë të recitimit të këndshëm. Fjalët rrjedhin me butësi, ndërsa dëshira pa dashje pushton çdo centimetër dhe çdo çarje. Dhënësit do t’ju çojnë në një udhëtim nëpër katër tregime që do t’ju çojnë për të zbuluar ndjenja të reja dhe vende plot epsh. Lista e tregimeve: Dy Alexet, Nëna ime, Në Wonderland, fletët e lagura.

Loading...
Titulli origjinalCabaret Desire
Vleresimi IMDb4.6 votes
Vleresimi TMDb5.8 8 votes
Loading...