Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Cast Away (2000) HD

Cast Away (2000) HD

At the edge of the world, his journey begins.Dec. 22, 2000 (USA)143 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Tom Hanks isChuck Noland
Chuck Noland
Helen Hunt isKelly Frears
Kelly Frears
Chris Noth isJerry Lovett
Jerry Lovett
Lari White isBettina Peterson
Bettina Peterson
David Allen Brooks isDick Peterson
Dick Peterson

Pershkrimi

Një ekzekutiv i FedEx duhet të transformojë veten fizikisht dhe emocionalisht për ti mbijetuar , pasi airoplani i tij rrëzohet  në një ishull të shkretë.

Loading...
Titulli origjinalCast Away
Vleresimi IMDb7.7 417,504 votes
Vleresimi TMDb7.4 2562 votes
Loading...