Zelda Breath Of The Wild LE FILM
Arthur & Merlin
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Chaos (2005) HD

Chaos (2005) HD

When the system breaks down... someone is about to get rich.Jan. 17, 2005 (Canada, UK, USA)106 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Tony Giglio
Director

Aktoret

Jason Statham isDet. Quentin Conners
Det. Quentin Conners
Ryan Phillippe isDet. Shane Dekker
Det. Shane Dekker
Wesley Snipes isLorenz / Jason York
Lorenz / Jason York
Henry Czerny isCapt. Martin Jenkins
Capt. Martin Jenkins
Justine Waddell isDet. Teddy Galloway
Det. Teddy Galloway
Nicholas Lea isDet. Vincent Durano
Det. Vincent Durano
Jessica Steen isKaren Cross
Karen Cross
Rob LaBelle isBank Manager
Bank Manager
John Cassini isDet. Bernie Callo
Det. Bernie Callo
Damon Johnson isBrendan Dax
Brendan Dax

Pershkrimi

Në Siatëll, dedektivi Keuntin Koners është pezulluar padrejtësisht dhe partneri I tij Xheison Jork lë forcën policore pas një sulmi tragjik në “Pearl Street bridge” kur pengjet dhe kriminelët vdesin.
Loading...
Titulli origjinalChaos
Vleresimi IMDb6.5 44,945 votes
Vleresimi TMDb6.2 215 votes
Loading...