Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Damage (2009) HD

Damage (2009) HD

Bring The Pain.Oct. 05, 2009 (USA, Canada)102 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Jeff King
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një ish luftëtar lufton në kafaze për të paguar për operacionin që do të shpëtojë vajzën e viktimës së tij. Gjatë rrugës ai gjen dashurinë atërore dhe miqësinë, në shumicën e vendeve.

Loading...
Titulli origjinalDamage
Vleresimi IMDb5.8 6,141 votes
Vleresimi TMDb5.7 26 votes
Loading...