Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Day of the Dead: Bloodline (2018) HD

Day of the Dead: Bloodline (2018) HD

Join the undying war.Jan. 04, 2018 90 Min.
Your rating: 0
7.8 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Në një botë të pushtuar nga zombies, një personel ushtarak dhe disa të mbijetuar  jetojnë në një bunker nëntokësor, deri sa jan në kërkim të një kure.

Loading...
Titulli origjinalDay of the Dead: Bloodline
Vleresimi IMDb3.4 votes
Vleresimi TMDb4.8 20 votes
Loading...