Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Death in the Desert (2015) +18

Death in the Desert (2015) +18

Feb. 16, 2016 83 Min.
Your rating: 0
6.4 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Josh Evans
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një ditë para dasmës së Do-kyeong, e dashura e tij, Ga-in, e viziton atë. Ata hyjnë në një motel të zotëruar nga Byeong-soo dhe manija e seksit i çon dyt në një fatkeqësi të pasuar nga një paradë vdekjeje.

Loading...
Titulli origjinalDeath in the Desert
Loading...