Ong-Bak: The Thai Warrior (2003)
Ong-bak 3 (2010)
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Downsizing (2017) HD

Downsizing (2017) HD

We are meant for something bigger.Dec. 22, 2017 135 Min.
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Matt Damon isPaul Safranek
Paul Safranek
Christoph Waltz isDusan Mirkovic
Dusan Mirkovic
Hong Chau isNgoc Lan Tran
Ngoc Lan Tran
Kristen Wiig isAudrey Safranek
Audrey Safranek
Rolf Lassgård isDr. Jorgen Asbjørnsen
Dr. Jorgen Asbjørnsen
Udo Kier isJoris Konrad
Joris Konrad
Ingjerd Egeberg isAnne-Helene Asbjørnsen
Anne-Helene Asbjørnsen
Jason Sudeikis isDave Johnson
Dave Johnson
Søren Pilmark isDr. Andreas Jacobsen
Dr. Andreas Jacobsen
Maribeth Monroe isCarol Johnson
Carol Johnson

Pershkrimi

Një terapist me dashamirësi profesionale i nënshtrohet një procedure të re që të shkurtohet deri në katër inç me pakë, në mënyrë që ai dhe gruaja e tij të ndihmojnë në shpëtimin e planetit dhe të përballojnë një mënyrë jetese të mirë në të njëjtën kohë.

Loading...
Titulli origjinalDownsizing
Vleresimi IMDb5.7 votes
Vleresimi TMDb5.1 500 votes
Loading...