Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Eagle Eye (2008) HD

Eagle Eye (2008) HD

Don't walk. Run.Sep. 25, 2008 (USA, Germany)118 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

D.J. Caruso
Director

Aktoret

Shia LaBeouf isJerry Shaw
Jerry Shaw
Michelle Monaghan isRachel Holloman
Rachel Holloman
Michael Chiklis isDefense Secretary Callister
Defense Secretary Callister
Anthony Mackie isMajor William Bowman
Major William Bowman
Billy Bob Thornton isThomas Morgan
Thomas Morgan
Ethan Embry isAgent Toby Grant
Agent Toby Grant
Anthony Azizi isRanim Khalid
Ranim Khalid
Cameron Boyce isSam Holloman
Sam Holloman
Lynn Cohen isMrs. Wierzbowski
Mrs. Wierzbowski

Pershkrimi

Jerry dhe Rachel janë dy të huaj hedhur së bashku nga një telefonatë shumë misterioze nga një grua që atakurrë nuk e kanë takuar. Duke kërcënuar jetën dhe familjen e tyre, ajo e shtyn Jerry dhe Rakela në një seri tësituatave gjithnjë e më të rrezikshme, duke përdorur teknologjinë e jetës së përditshme për të ndjekur dhekontrolluar çdo lëvizje të tyre.

Loading...
Titulli origjinalEagle Eye
Vleresimi IMDb6.6 155,266 votes
Vleresimi TMDb6.2 854 votes
Loading...