Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Ex Drummer (2007) HD

Ex Drummer (2007) HD

Jan. 31, 2007 (Slovenia)90 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Koen Mortier
Director

Aktoret

Pershkrimi

Tre humbës me aftësi të kufizuara të cilët formojnë një grup kërkojnë nga shkrimtar i njohur që të jetë bateristi i tyre. Ai bashkohet me grupin dhe fillon ti manipulojë ata.

Loading...
Titulli origjinalEx Drummer
Vleresimi IMDb7.1 8,304 votes
Vleresimi TMDb6.7 42 votes
Loading...