Santisuk Promsiri
Patthama Panthong
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Fifty Shades Freed (2018)

Fifty Shades Freed (2018)

Don't miss the climaxFeb. 07, 2018 106 Min.
Your rating: 0
6.8 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

James Foley
Director

Aktoret

Dakota Johnson isAnastasia Steele
Anastasia Steele
Jamie Dornan isChristian Grey
Christian Grey
Eric Johnson isJack Hyde
Jack Hyde
Arielle Kebbel isGia Matteo
Gia Matteo
Brant Daugherty isLuke Sawyer
Luke Sawyer
Fay Masterson isGail Jones
Gail Jones
Max Martini isJason Taylor
Jason Taylor
Eloise Mumford isKate Kavanagh
Kate Kavanagh
Luke Grimes isElliot Grey
Elliot Grey
Rita Ora isMia Grey
Mia Grey

Pershkrimi

Më në fund Kristian dhe Anastasia martohen, por Xhek Hajd vazhdon t’i ndjekë dhe të sjellë probleme mes tyre. A do të mundet çifti të mbijetojë mes sfidave që martesa e tyre sjell?.

Loading...
Titulli origjinalFifty Shades Freed
Vleresimi TMDb6.2 877 votes
Loading...