Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
First Blood (1982) HD

First Blood (1982) HD

This time he's fighting for his life.Oct. 22, 1982 (USA)93 Min.R
Your rating: 0
8.8 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Ted Kotcheff
Director

Aktoret

Sylvester Stallone isJohn J. Rambo
John J. Rambo
Richard Crenna isCol. Samuel Trautman
Col. Samuel Trautman
Brian Dennehy isHope Sheriff Will Teasle
Hope Sheriff Will Teasle
Bill McKinney isState Police Capt. Dave Kern
State Police Capt. Dave Kern
Jack Starrett isDeputy Sgt. Arthur Galt
Deputy Sgt. Arthur Galt
Michael Talbott isDeputy Balford
Deputy Balford
Chris Mulkey isDeputy Ward
Deputy Ward
John McLiam isOrval the Dog Man
Orval the Dog Man
Alf Humphreys isDeputy Lester
Deputy Lester
David Caruso isDeputy Mitch
Deputy Mitch

Pershkrimi

Një veteran i Vietnamit përdor aftësitë e tij luftarake kundër njeriut të ligjit në një qytet të vogël, kur ai e arreston dhe abuzon me të.

Loading...
Titulli origjinalFirst Blood
Vleresimi IMDb7.7 180,895 votes
Vleresimi TMDb7.2 1195 votes
Loading...