Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Franklyn (2008) HD

Franklyn (2008) HD

Reality is a state of mind.Oct. 16, 2008 (France, UK)98 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

“Franklin” është një përrallë e katër karaktereve, jetët e të cilëve janë të ndërthurura me fat, romancë dhe tragjedi. Pasi këto botë të përplasen, një plumb i vetëm përcakton fatin e këtyre katër karaktere.

Loading...
Titulli origjinalFranklyn
Vleresimi IMDb6.2 15,130 votes
Vleresimi TMDb5.8 82 votes
Loading...