Travis Crowley
Marco Hernandez
Loading...
Harold & Kumar Go to White Castle (2004) HD

Harold & Kumar Go to White Castle (2004) HD

Fast Food. High Times.May. 30, 2004 (USA, Canada, Germany)88 Min.R
Your rating: 0
8 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Danny Leiner
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një punonjës zyre aziatiko-amerikan dhe miku i tij indiano-amerikan fillojnë një kërkim për të plotësuar dëshirën e tyre për Hamburgerat e Kështjellës së Bardhë.

Loading...
Titulli origjinalHarold & Kumar Go to White Castle
Vleresimi IMDb7.1 160,548 votes
Vleresimi TMDb6.5 604 votes
Loading...