True Detective
Twin Peaks
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
He Never Died (2015) HD

He Never Died (2015) HD

Bullets. Blood. Bingo.Mar. 17, 2015 (USA, Canada)99 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Është e vështirë të jetosh kur nuk mund të vdesësh. Xhekut i ndodh diçka që ia ndryshon jetën dhe e rikthen atë tek ajo çfarë ai ka bërë në të shkuarën.

Loading...
Titulli origjinalHe Never Died
Vleresimi IMDb6.4 11,300 votes
Vleresimi TMDb6.4 124 votes
Loading...