The Brave
The Empty Hands
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD

Home Alone 2: Lost in New York (1992) HD

He's up past his bedtime in the city that never sleeps.Nov. 19, 1992 (USA)120 Min.PG
Your rating: 0
10 9 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Joe Pesci isHarry Lime
Harry Lime
Daniel Stern isMarv Merchants
Marv Merchants
John Heard isPeter McCallister
Peter McCallister
Devin Ratray isBuzz McCallister
Buzz McCallister
Hillary Wolf isMegan McCallister
Megan McCallister
Gerry Bamman isUncle Frank McCallister
Uncle Frank McCallister
Jedidiah Cohen isRod McCallister
Rod McCallister
Kieran Culkin isFuller McCallister
Fuller McCallister

Pershkrimi

Një vit pasi Kevinin e harruan në shtëpi dhe iu desh të përballej me dy hajdutë, aksidentalisht ai e gjen veten në qytetin e Nju Jorkut dhe takon disa “fytyra të njohura”.

Loading...
Titulli origjinalHome Alone 2: Lost in New York
Vleresimi IMDb6.6 218,711 votes
Vleresimi TMDb6.3 1923 votes
Loading...