Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
I Origins (2014) HD

I Origins (2014) HD

Jul. 18, 2014 (USA)106 Min.R
Your rating: 0
7.3 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Mike Cahill
Director

Aktoret

Michael Pitt isIan Gray
Ian Gray
Archie Panjabi isPriya Varma
Priya Varma
Cara Seymour isDr. Jane Simmons
Dr. Jane Simmons
Venida Evans isMargaret Dairy
Margaret Dairy
William Mapother isDarryl Mackenzie
Darryl Mackenzie
Kashish isSalomina
Salomina

Pershkrimi

Një biolog molekular dhe partnerja e tij e laboratorit zbulojnë fakte që mund të ndryshojnë rrënjësisht shoqërinë në mënyrën se si ne e njohim.

Loading...
Titulli origjinalI Origins
Vleresimi IMDb7.3 84,941 votes
Vleresimi TMDb7.5 861 votes
Loading...