Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Kiss and Kill (2017) +18

Kiss and Kill (2017) +18

Aug. 08, 2017 81 Min.
Your rating: 0
7.8 16 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

KUJDES: Filmi përmban skena të forta Erotike.

Një natë e pamatur  dhe e epshit e çon një grua në botën e errët të shantazhit dhe vrasjes. Katy (Kira Noir) është e detyruar t’i nënshtrohet çfarëdo që dëshirojnë torturuesit e saj. Duke kuptuar se nuk ka rrugëdalje, ajo bënë një plan komploti për ti shkatërruar ata që do ta shkatërronin atë.

Loading...
Titulli origjinalKiss and Kill
Vleresimi IMDb3.2 votes
Vleresimi TMDb6 4 votes
Loading...