Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Kurtlar Vadisi: Irak (2006) HD

Kurtlar Vadisi: Irak (2006) HD

Some Men Are Born to be HeroesFeb. 03, 2006 (Turkey)122 Min.N/A
Your rating: 10
10 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Serdar Akar
Director

Aktoret

Billy Zane isSam William Marshall
Sam William Marshall
Ghassan Massoud isAbdurrahman Halis Karuki
Abdurrahman Halis Karuki
Gurkan Uygun isMemati Bas
Memati Bas

Pershkrimi

Filmi mbulon ngjarjet realetë jetës , si pushtimi i Irakut, ekzekutimi i Daniel Pearl, ngjarjet dhe skandalet e torturës në Abu Ghraib.

Loading...
Titulli origjinalKurtlar vadisi - Irak
Vleresimi IMDb6.0 15,045 votes
Vleresimi TMDb4.3 7 votes
Loading...