Gumrah (Season 5)
Her Şey Mümkün izle |1080p| IMDb 6.3 Yerli Film
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Lost Bladesman (2011) HD

The Lost Bladesman (2011) HD

Apr. 28, 2011 (China, Hong Kong)107 Min.N/A
Your rating: 0
8 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Felix Chong
Director

Aktoret

Donnie Yen isGuan Yu
Guan Yu
Jiang Wen isCao Cao
Cao Cao
Betty Sun isQi Lan
Qi Lan
Shao Bing isZhang Liao
Zhang Liao
Andy On isKong Xiu
Kong Xiu
Wang Bo-Chieh isEmperor Xian of Han
Emperor Xian of Han
Dong Yong isXuyou / Xun You
Xuyou / Xun You
Li Zong-Han isGeneral Qin Qi
General Qin Qi

Pershkrimi


Historia e legjendarit Guan Yu i cili luajti një rol të madh në luftën civile që çoi në rrëzimin e dinastisë Han dhe krijimin e Shu Han të 3 mbreterive, duke e bërë Liu Bei perandorin e parë.
Loading...
Titulli origjinalGuan yun chang
Vleresimi IMDb6.0 3,306 votes
Vleresimi TMDb6.4 35 votes
Loading...