Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Man from Nowhere (2010) HD

The Man from Nowhere (2010) HD

Nothing to lose, nothing to compromise.Aug. 04, 2010 (South Korea)119 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Won Bin isCha Tae-sik
Cha Tae-sik
Kim Sae-ron isJeong So-mi
Jeong So-mi
Kim Tae-hoon isKim Chi-gon
Kim Chi-gon
Kim Hee-won isMan-seok
Man-seok
Kim Seong-oh isJong-seok
Jong-seok
Lee Jong-pil isDetective No
Detective No
Kim Hyo-Seo isHyo-jeong
Hyo-jeong
Song Young-chang isOh Myung-gyu
Oh Myung-gyu
Baek Su-Ryeon isBookstore Lady
Bookstore Lady

Pershkrimi

Një burrë që drejton një dyqan pengjesh me një të kaluar të ashpër ngatërrohet me disa trafikantë droge dhe organesh, me shpresën për të shpëtuar një vajzë e cila është mikesha e vetme që ka…

Loading...
Titulli origjinal아저씨
Vleresimi IMDb7.8 46,995 votes
Vleresimi TMDb7.5 292 votes
Loading...