Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017) HD

Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017) HD

Sep. 29, 2017 (USA)103 Min.PG-13
Your rating: 0
6.5 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Liam Neeson isMark Felt
Mark Felt
Diane Lane isAudrey Felt
Audrey Felt
Maika Monroe isJoan Felt
Joan Felt
Julian Morris isBob Woodward
Bob Woodward
Josh Lucas isCharlie Bates
Charlie Bates
Tony Goldwyn isEd Miller
Ed Miller
Kate Walsh isPat Miller
Pat Miller

Pershkrimi

-Historia e Mark Felt i cili nën nofkën ”Informatori” ndihmoi gazetarët Bob Uduard dhe Karl Bernstein të zbulonin skandalin e Uatergeit në vitin 1972…

Loading...
Titulli origjinalMark Felt: The Man Who Brought Down the White House
Vleresimi IMDb6.3 1,570 votes
Vleresimi TMDb5.5 16 votes
Loading...