Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Melissa P. (2005) +18

Melissa P. (2005) +18

You have to lose yourself before you can find yourselfNov. 18, 2005 (Italy)100 Min.
Your rating: 10
8.3 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Një vajzë adoleshente, që jeton me gjyshen e saj, dëshiron të ketë përvojat e saj të para seksuale në një mënyrë të rëndë dhe të tepruar.

Loading...
Titulli origjinalMelissa P.
Vleresimi IMDb4.7 5,094 votes
Vleresimi TMDb4 105 votes
Loading...