Streamango
Warcraft: Początek / Warcraft (2016) MULTi.REMUX.2160p.UHD.Blu-ray.HDR.HEVC.ATMOS7.1-DENDA
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Monsters vs. Aliens (2009) HD

Monsters vs. Aliens (2009) HD

When aliens attack, monsters fight back.Mar. 19, 2009 (USA)94 Min.PG
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Seth Rogen isB.O.B. (voice)
B.O.B. (voice)
Reese Witherspoon isSusan Murphy / Ginormica (voice)
Susan Murphy / Ginormica (voice)
Hugh Laurie isDr. Cockroach Ph.D. (voice)
Dr. Cockroach Ph.D. (voice)
Paul Rudd isDerek Dietl (voice)
Derek Dietl (voice)
Kiefer Sutherland isGeneral W.R. Monger (voice)
General W.R. Monger (voice)
Rainn Wilson isGallaxhar (voice)
Gallaxhar (voice)
Will Arnett isThe Missing Link (voice)
The Missing Link (voice)
Stephen Colbert isPresident Hathaway (voice)
President Hathaway (voice)
Jimmy Kimmel isInsectosaurus (voice)
Insectosaurus (voice)
Julie White isWendy Murphy (voice)
Wendy Murphy (voice)

Pershkrimi

Një grua transformohet në një përbindësh gjigant pasi goditet nga një meteor në ditën e dasmës, dhe bëhet pjesë e skuadrës së përbindëshave të komanduar nga guvernatori i SHBA-ve. Ata do të mundohen të mposhtin alienin dhe ushtrinë e tij, që po përpiqet të shkatërrojë tokën.

Loading...
Titulli origjinalMonsters vs Aliens
Vleresimi IMDb6.5 124,761 votes
Vleresimi TMDb6 1512 votes
Loading...