Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Mr. Bean’s Holiday (2007) HD

Mr. Bean’s Holiday (2007) HD

Disaster has a passport.Mar. 22, 2007 (UK, France, Germany, USA)90 Min.PG
Your rating: 0
6 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Mr. Bean fiton një udhëtim në Kanë ku padashur ai ndan një djalë të vogël nga babai tij dhe duhet t’i ndihmoj të bashkohen përsëri. Gjatë rrugës ai zbulon Francën dhe dashurinë e vërtetë, ndër të tjera.

Loading...
Titulli origjinalMr. Bean's Holiday
Vleresimi IMDb6.3 93,163 votes
Vleresimi TMDb6.1 515 votes
Loading...