Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Nazi UFO Conspiracy (2008) HD

Nazi UFO Conspiracy (2008) HD

Aug. 04, 2012 (USA)43 Min.N/A
Your rating: 0
8.8 8 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Director

Aktoret

Pershkrimi

Një hetim i besueshëm për lidhje të mundshme në mes të UFO-ve në gjysmë shekullit të kaluar dhe teknologjive sekrete te diskeve fluturuese të zhvilluara nga nazistët në luften e dyte botrore.

Loading...
Titulli origjinalNazi UFO Conspiracy
Vleresimi IMDb6.3 68 votes
Vleresimi TMDb0.5 2 votes
Loading...