Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
I Am Number Four (2011) HD

I Am Number Four (2011) HD

Three like him have already been killed…he is Number Four.Feb. 18, 2011 (USA)109 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

D.J. Caruso
Director

Aktoret

Alex Pettyfer isJohn Smith / Number Four
John Smith / Number Four
Timothy Olyphant isHenri Smith
Henri Smith
Teresa Palmer isNumber Six / Maren Elizabeth
Number Six / Maren Elizabeth
Dianna Agron isSarah Hart
Sarah Hart
Jake Abel isMark James
Mark James
Kevin Durand isMogadorian Commander
Mogadorian Commander

Pershkrimi

Alienë dhe mbrojtësit e tyre janë fshehur në Tokë nga gjuetarët intergalaktikë. Ato mund të vriten vetëm në mënyrë numerike, dhe Numri Katër është i ardhëshmi në listë. Kjo është historia e tij.

Loading...
Titulli origjinalI Am Number Four
Vleresimi IMDb6.1 201,936 votes
Vleresimi TMDb6 1282 votes
Loading...