Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Picture of Beauty (2017) +18

Picture of Beauty (2017) +18

When inspiration comes firstMar. 14, 2017 70 Min.
Your rating: 10
8.3 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

KUJDES! Filmi ka skena te forta Erotike.

Në një fshat të shekullit të 20-të, një piktor me një komision të pazakontë gjen dy vajza të bukura dy modele nudo për të. Vajzat ngadalë vijnë nga mosha, ndërsa eksplorojnë seksualitetin e tyre dhe gjetën çlirimin në një shoqëri të shtypur.

Loading...
Titulli origjinalPicture of Beauty
Vleresimi IMDb3.7 137 votes
Loading...