Read More...
Variété Française
Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Police Story: Lockdown (2013) HD

Police Story: Lockdown (2013) HD

Dec. 24, 2013 108 Min.
Your rating: 0
9.3 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Ding Sheng
Director

Aktoret

Jackie Chan isDetective Zhong Wen
Detective Zhong Wen
Liu Ye isWu Jiang
Wu Jiang
Jing Tian isMiao Miao
Miao Miao
Yu Rong-Guang isCaptain Wu
Captain Wu
Guli Nazha isXiao Wei
Xiao Wei
Wu Yue isA Yue
A Yue
Cai Lu isAh Kun
Ah Kun
Yin Tao isLan Lan
Lan Lan
Na Wei isNa Na
Na Na
Liu Yi-Wei isGeneral manager Niu
General manager Niu

Pershkrimi

-Një burrë duke kërkuar lirimin e një të burgosuri, merr peng një polic me vajzën e tij dhe një grup njerëzish…

Loading...
Titulli origjinal警察故事2013
Vleresimi IMDb6.1 votes
Vleresimi TMDb5.8 106 votes
Loading...