Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Psych: The Movie (2017) HD

Psych: The Movie (2017) HD

Dec. 07, 2017 80 Min.
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Steve Franks
Director

Aktoret

James Roday isShawn Spencer
Shawn Spencer
Dulé Hill isBurton Guster
Burton Guster
Timothy Omundson isCarlton Lassiter
Carlton Lassiter
Corbin Bernsen isHenry Spencer
Henry Spencer
Kirsten Nelson isKaren Vick
Karen Vick
Jimmi Simpson isMary Lightly
Mary Lightly
Zachary Levi isThin White Duke
Thin White Duke
Ralph Macchio isNick Conforth
Nick Conforth
Kurt Fuller isCoroner Woody Strode
Coroner Woody Strode

Pershkrimi

Disa miq ambiciozë bashkohen në prag të festave të fundvitit, pasi një sulmues misteriozi synon një prej tyre. Një emocion komedik ndjek, pasi ekipi i egër dhe i paparashikueshëm Psik ndjek të liqit, drejtësinë … dhe, natyrisht, ushqimin!

Loading...
Titulli origjinalPsych: The Movie
Vleresimi IMDb8.1 votes
Vleresimi TMDb7.8 14 votes
Loading...