Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Secret Life of Walter Mitty (2013) HD

The Secret Life of Walter Mitty (2013) HD

Stop Dreaming, Start LivingDec. 18, 2013 (USA, UK, Canada, Australia)114 Min.PG
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Ben Stiller
Director

Aktoret

Ben Stiller isWalter Mitty
Walter Mitty
Kristen Wiig isCheryl Melhoff
Cheryl Melhoff
Patton Oswalt isTodd Maher
Todd Maher
Adam Scott isTed Hendricks
Ted Hendricks
Kathryn Hahn isOdessa Mitty
Odessa Mitty
Sean Penn isSean O'
Sean O'
Gurdeep Singh isCab Driver
Cab Driver

Pershkrimi

Një njeri që ëndërron me sy hapur, arratiset nga jeta e tij anonime duke u zhytur në një botë fantazish të mbushur me heroizma, romancë dhe aksion. Kur vendi i tij i punës bashkë me atë të kolegut të tij vihet në rrezik, ai fillon aksionin në botën reale duke nisur një udhëtim global që kthehet në një nga aventurat më të mrekullueshme që ai mund të kishte imagjinuar ndonjëherë.

Loading...
Titulli origjinalThe Secret Life of Walter Mitty
Vleresimi IMDb7.3 248,148 votes
Vleresimi TMDb7 2674 votes
Loading...