Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
See You in Valhalla (2015) HD

See You in Valhalla (2015) HD

You don't get to choose your familyApr. 24, 2015 (USA)82 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Sarah Hyland isJohana Burwood
Johana Burwood
Odeya Rush isAshley Burwood
Ashley Burwood
Jake McDorman isMagnus Burwood
Magnus Burwood
Michael Weston isDon Burwood
Don Burwood
Bret Harrison isBarry Burwood
Barry Burwood
Ryan Pinkston isPaparazzo
Paparazzo

Pershkrimi

Pas vdekjes së çuditshme të vëllait të saj, Xhohana Burud duhet të kthehet në shtëpi pas katër vjetësh, të përballet me familjarët e saj të çuditshëm, me babain që nuk i ka folur dhe me të kaluarën e saj prekëse.

Loading...
Titulli origjinalSee You In Valhalla
Vleresimi IMDb5.4 1,623 votes
Vleresimi TMDb5.4 30 votes
Loading...