Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
She's the Man (2006) HD

She's the Man (2006) HD

If you wanna chase your dream, sometimes you gotta break the rules.Mar. 17, 2006 (USA, Canada)105 Min.PG-13
Your rating: 0
10 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Kur vëllai i saj vendos të largohet për disa javë në Londër, Viola shkon në shkollën e tij dhe maskohet si ai dhe bie në dashuri me një nga shokët e skuadrës së futbollit.

Loading...
Titulli origjinalShe's the Man
Vleresimi IMDb6.4 122,140 votes
Vleresimi TMDb6.3 525 votes
Loading...